Akademia Farmaceuty

Akademia Farmacuty to miejsce w którym przekazujemy rzetelną, sprawdzoną i opartą na dowodach naukowych wiedzę dotyczącą leków OTC czy produktów farmaceutycznych za sprzedaż których odpowiada farmaceuta.

Akademia to wsparcie farmaceuty nie tylko w jego codziennej pracy, ale przede wszystkim uwzględnianie profilu zawodowego farmaceuty i wymagań związanych z nieustannym dokształcaniem.

Wychodząc naprzeciw obowiązkowi ustawicznego i ciągłego rozwoju jaki dotyczy każdego farmaceuty, który wiąże się ze zdobywaniem punktów edukacyjnych powstała Akademia Farmaceuty.

Współcześnie rola farmaceuty to dużo więcej niż wynika z samej statystycznej definicji zawodu. Nie bez przyczyny porównuje się często farmaceutę do roli jaką pełni nauczyciel akademicki, na którym również ciąży obowiązek zdobywania punktów edukacyjnych, którego zawód, podobnie jak farmaceuty, wymaga ustawicznej edukacji.

Takim miejscem właśnie jest Akademia – miejscem zdobywania specjalistycznej wiedzy, kierowania rozwojem, stawiającym na jakość wiedzy. Teraz każdy farmaceuta ma takie miejsce. Zapraszamy do Akademii Farmaceuty.


Organizator

Gdański Uniwersytet Medyczny

Współorganizator

Grupa NeoArt

Partner główny

Sanofi

Kontakt

Grupa NeoArt
ul. Puławska 314, 02-819 Warszawa
tel. kom. 503 177 903
rejestracja@neoart.com.pl
www.grupaneoart.pl, Facebook