Akademia Farmaceuty

Akademia Farmacuty to miejsce w którym przekazujemy rzetelną, sprawdzoną i opartą na dowodach naukowych wiedzę dotyczącą leków OTC czy produktów farmaceutycznych za sprzedaż których odpowiada farmaceuta.

Akademia to wsparcie farmaceuty nie tylko w jego codziennej pracy, ale przede wszystkim uwzględnianie profilu zawodowego farmaceuty i wymagań związanych z nieustannym dokształcaniem.

Wychodząc naprzeciw obowiązkowi ustawicznego i ciągłego rozwoju jaki dotyczy każdego farmaceuty, który wiąże się ze zdobywaniem punktów edukacyjnych powstała Akademia Farmaceuty.

Współcześnie rola farmaceuty to dużo więcej niż wynika z samej statystycznej definicji zawodu. Nie bez przyczyny porównuje się często farmaceutę do roli jaką pełni nauczyciel akademicki, na którym również ciąży obowiązek zdobywania punktów edukacyjnych, którego zawód, podobnie jak farmaceuty, wymaga ustawicznej edukacji.

Takim miejscem właśnie jest Akademia – miejscem zdobywania specjalistycznej wiedzy, kierowania rozwojem, stawiającym na jakość wiedzy. Teraz każdy farmaceuta ma takie miejsce. Zapraszamy do Akademii Farmaceuty.


Kliknij na logo i dowiedz się więcej!

Leki bez recepty

Dulcobis

Essentiale Forte

Magne B6

NO-SPA

Allegra

Mucosolvan

Wyroby medyczne

DulcoSoft

Muconatural

Mucodual

Suplementy diety

Magne B6 Zmęczenie i Stres

Normabiotic

Novanoc


Organizator/grant edukacyjny

Sanofi

Nadzór merytoryczny/akredytacja

Gdański Uniwersytet Medyczny

Wsparcie logistyczno-organizacyjne

Grupa NeoArt

Kontakt

Grupa NeoArt
ul. Niedźwiedzia 4C, 02-737 Warszawa
tel. 22 489 68 02, tel. kom. 503 177 903
rejestracja@neoart.com.pl
www.grupaneoart.pl, Facebook